خانه / پودر ماهی خوراک دام / قیمت انواع پودر استخوان ماهی مخصوص دام

قیمت انواع پودر استخوان ماهی مخصوص دام

پودر استخوان ماهی مخصوص در انواع بسته بندی های استاندارد با وزن مشخص ارائه می شود. قیمت این محصولات با در نظر گرفتن کیفیت و وزن اعلام شده و افراد می توانند بهترین ها را تهیه کنند.

همانطور که می دانید پودر ماهی از بخش های مختلف آن تولید می شود. یکی از پر خاصیت ترین ها را می توان اسکلت و استخوان آن دانست.

موادی که در استخوان ماهی قرار دارد از مهمترین نیازهای بدن دام ها بوده و با مصرف آنها تامین خواهند شد. به همین دلیل مجموعه های پرورش دام و طیور از پودر استخوان ماهی استفاده زیادی می برند.

پودر استخوان ماهی

پودر استخوان ماهی مخصوص دام

اگر به تولیداتی که از سوی کارخانه های تخصصی به بازار عرضه شده دقت کنیم، می توان شاهد ارائه پودر استخوان ماهی با کیفیت بود. این شرکت ها همیشه از استانداردهای لازم برای محصولات خود بهره گرفته و ساختار آنها را به صورت کاملا تخصصی مد نظر قرار می دهند.

پودر ماهی مخصوص دام را می توان از راههای زیر تهیه کرد:

  • مراجعه به نمایندگی های رسمی
  • سایت های اینترنتی
  • فروشگاه های مشخص
  • سفارش مستقیم به تولید کننده

پودر استخوان ماهی

قیمت انواع پودر ماهی

طبیعتا در هر یک از راهکارهایی که در بالا برای خرید پودر ماهی مشخص شد، خریداران راهی را که می توانند قیمت محصول را کمتر سفارش دهند، انتخاب می کنند.

انواع پودر ماهی به صورت استاندارد و با کیفیت عالی در ایران تولید شده و افراد مختلف آنها را سفارش خرید می دهند. لذا باید قیمت آنها نیز مشخص باشد.

پودر استخوان ماهی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید پودر ماهی صادراتی

صادرات پودر ماهی خوراک دام | انواع کنسانتره دام صادراتی

همان طور که می دانید اکثر محصولات با کیفیت به کشور های متقاضی کننده صادر می شوند. صادرات پودر ماهی خوراک دام که یک مکمل غذای حیوانی مملو از پروتئین است، نیز توس

پاسخی بگذارید