Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/pfdmqcbr/domains/fishpowder.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/pfdmqcbr/domains/fishpowder.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 کارخانجات تولید پودر ماهی خالص و ترکیبی - پویا صدف

کارخانجات تولید پودر ماهی خالص و ترکیبی

کارخانجات تولید پودر ماهی آن را به صورت خالص و ترکیبی ارائه می دهند. به این ترتیب با توجه به نوع دام می توان این محصول را تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد.

امروزه کارخانه هایی که در زمینه تولید پودر ماهی فعالیت دارند، با بهره گیری از دانش روز توانسته اند محصولاتی با کیفیت و درجه یک وارد بازار کنند. زیرا کاربرد این تولیدات در خوراک دام و طیور می توان بیشترین تاثیر را در رشد و افزایش تولید خواهد داشت.

اما طبیعتا تاثیر این محصولات متفاوت بوده و همیشه کارخانجات سعی در ارائه بهترین نوع آن با بهره گیری از مواد اولیه تخصصی دارند.

کارخانجات تولید پودر ماهی

کارخانجات تولید پودر ماهی

در هر کارخانه باید از توجه ویژه به ترکیبات و مواد اولیه داشت. زیرا ساختار آنها می تواند اثر گذاری مطلوبی بر روی دام و طیور گذارند.

با توجه به اینکه ماده اولیه پودر ماهی، لاشه آبزیان بوده، می توان در آن مواد مفیدی مانند:

  • پروتئین
  • امگا
  • مواد معدنی
  • کلسیم

را دید.

این مواد تاثیر خوبی بر روی رشد دام ها خواهند داشت.

کارخانجات تولید پودر ماهی

پودر ماهی خالص و ترکیبی

در بازار می توان دو نوع پودر ماهی خالص و ترکیبی را تهیه کرد.

زیرا این محصولات در خوراک دام های مختلف کاربرد داشته و باید به صورت تخصصی خریداری شوند.

به همین دلیل بهتر است قبل از خرید این پودر ماهی ها از افراد متخصص مشاوره گرفت.

پودر ماهی خالص و ترکیبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما